Kategorie

Zmiana języka

PolskiAngielski

Nasze hity

Kontakt

Nasze nowości

» Regulamin

Regulamin

 
Szanowni Państwo !
 
 Jesteśmy firmą działającą legalnie i zarejestrowaną działalnością.
 
Nasi Klienci są dla nas najważniejsi. Przy każdej transakcji dokładamy wszelkich starań ku zadowoleniu obu stron.

 

Poniżej przedstawiamy krótki regulamin.
Pozwoli on na bezproblemowe zawieranie transakcji i uniknięcie niedomówień.
 
 
DROGI UŻYTKOWNIKU! KUPUJĄC NASZ TOWAR AKCEPTUJESZ WARUNKI REGULAMINU.
 

1. Każdy sprzedawany przez nas towar jest nowy.

2. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę Vat - na życzenie klienta.

3. Za zakupiony towar można zapłacić:                                                                               
- zwykłym przelewem,

- w momencie dostarczenia przesyłki - "przesyłka za pobraniem"  

4. Na wpłatę za zakupiony towar czekamy do 7 dni od daty zakupu. Po upływie tego terminu i braku informacji od kupującego, rozpoczynamy czynności anulowania sprzedaży. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dokonać wpłaty w ciągu 7 dni, prosimy niezwłocznie nas o tym poinformować, ominiemy dzięki temu nieprzyjemności.

5. Podczas dokonywania  zakupu Klient jest zobowiązany  poinformować nas  oraz wyborze koloru (jeśli jest taka opcja).

6. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub naszym transportem.

7. Koszty dostawy kurierem zawsze widoczne są w opisie przedmiotu  i dotyczą 1 szt.            
W przypadku zakupu jednorazowo większej ilości przedmiotów  wysyłki większej ilości sztuk prosimy o kontakt w sprawie indywidualnej wyceny kosztów transportu.

8. Termin realizacji to 2 do 6 dni roboczych w przypadku przesyłek, czas realizacji dla przesyłek po płatności przelewem liczony jest od momentu zaksięgowania należności (cena przedmiotu + koszt transportu)  , w przypadku przesyłek z formą płatności "za pobraniem" czas realizacji liczony jest od dnia następnego po rejestracji zamówienia .
W przypadku odbioru osobistego towar dostępny jest od ręki.   

9. Drogi Kliencie. Naszym celem jest jak najlepsza obsługa naszych klientów, więc gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy, Poinformuj nas o problemach - na pewno znajdziemy wyjście z sytuacji.

10. W przypadku reklamacji  - Odbierając towar Nabywca ZOBOWIĄZANY JEST DO SPRAWDZENIA, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu (uszkodzenia opakowania - kartonu , widoczne uszkodzenia elementów powstałe na skutek uszkodzenia podczas transportu. W przypadku uszkodzenia w transporcie konieczne jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Reklamacji"
W przypadku innych wad spostrzeżonych podczas montażu prosimy o kontakt z nami w celu przedsięwzięcia odpowiednich działań rozwiązujących problem.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do rozwiązania reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia złożenia reklamacji.

W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu a sam przedmiot będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania. Koszty przesyłki nie są zwracane.

11. Kupując na naszych aukcjach zgadzasz się na otrzymywanie informacji o nowych produktach, promocjach i zmianach dotyczących obsługi Klienta, jeśli nie chcesz ich otrzymywać - poinformuj nas o tym mailowo.
12. Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania


DANE DO PRZELEWU
"BESTSELLER"
82-300 ELBLĄG
UL. KOLEJOWA 18
MBANK
NR KONTA : 61 1140 2004 0000 3902 5169 4230


KONTAKT
e mail:      kontakt@meble-bestseller.pl                      

TEL/FAX  +48 55 239 35 62                                           
tel kom.  +48 668725737                                               

tel kom.  +48 798829579


DANE FIRMY :
"BESTSELLER"  Robert Filipowicz
82-300 Elbląg
ul. Kolejowa 18
NIP: 578-251-19-92

 

 Opisy nazwy produktów oraz zdjęcia przedstawione na stronie są własnością firmy "BESTSELLER" Robert Filipowicz. Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez zgody firmy. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).