wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kontakt
 • E-mail:sklep@meble-bestseller.pl
 • Telefon55-239-35-62
  798 829 579
 • Godziny działania sklepu-- ZAKUPY ONLINE W SKLEPIE -- ----- 7 DNI W TYGODNIU - 24h -------------------------------------------------- kontakt telefoniczny możliwy poniedziałek - piątek w godz. 8-17

Regulamin

 
Szanowni Państwo !
 
 Jesteśmy firmą działającą legalnie i zarejestrowaną działalnością.
 
Nasi Klienci są dla nas najważniejsi. Przy każdej transakcji dokładamy wszelkich starań ku zadowoleniu obu stron.

 

Poniżej przedstawiamy krótki regulamin.
Pozwoli on na bezproblemowe zawieranie transakcji i uniknięcie niedomówień.
 
 
DROGI UŻYTKOWNIKU! KUPUJĄC NASZ TOWAR AKCEPTUJESZ WARUNKI REGULAMINU.
 

1. Każdy sprzedawany przez nas towar jest nowy.

2. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę Vat - na życzenie klienta.

3. Za zakupiony towar można zapłacić:                                                                               
- zwykłym przelewem,

- w momencie dostarczenia przesyłki - "przesyłka za pobraniem"  

4. Na wpłatę za zakupiony towar czekamy do 7 dni od daty zakupu. Po upływie tego terminu i braku informacji od kupującego, rozpoczynamy czynności anulowania sprzedaży. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dokonać wpłaty w ciągu 7 dni, prosimy niezwłocznie nas o tym poinformować, ominiemy dzięki temu nieprzyjemności.

5. Podczas dokonywania  zakupu Klient jest zobowiązany  poinformować nas  oraz wyborze koloru (jeśli jest taka opcja).

6. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub naszym transportem.

7. Koszty dostawy kurierem zawsze widoczne są w opisie przedmiotu  i dotyczą 1 szt.            
W przypadku zakupu jednorazowo większej ilości przedmiotów  wysyłki większej ilości sztuk prosimy o kontakt w sprawie indywidualnej wyceny kosztów transportu.

8. Termin realizacji to 2 do 6 dni roboczych w przypadku przesyłek, czas realizacji dla przesyłek po płatności przelewem liczony jest od momentu zaksięgowania należności (cena przedmiotu + koszt transportu)  , w przypadku przesyłek z formą płatności "za pobraniem" czas realizacji liczony jest od dnia następnego po rejestracji zamówienia .
W przypadku odbioru osobistego towar dostępny jest od ręki.   

9. Drogi Kliencie. Naszym celem jest jak najlepsza obsługa naszych klientów, więc gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy, Poinformuj nas o problemach - na pewno znajdziemy wyjście z sytuacji.

10. W przypadku reklamacji  - Odbierając towar Nabywca ZOBOWIĄZANY JEST DO SPRAWDZENIA, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu (uszkodzenia opakowania - kartonu , widoczne uszkodzenia elementów powstałe na skutek uszkodzenia podczas transportu. W przypadku uszkodzenia w transporcie konieczne jest spisanie przez pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Reklamacji"
W przypadku innych wad spostrzeżonych podczas montażu prosimy o kontakt z nami w celu przedsięwzięcia odpowiednich działań rozwiązujących problem. Sprzedający zastrzega sobie prawo do rozwiązania reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia złożenia reklamacji. 


11. Kupując na naszych aukcjach zgadzasz się na otrzymywanie informacji o nowych produktach, promocjach i zmianach dotyczących obsługi Klienta, jeśli nie chcesz ich otrzymywać - poinformuj nas o tym mailowo.

12. Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania

13. odstąpienie od umowy; W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu a sam przedmiot będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania. Koszty przesyłki nie są zwracane.

 

  **** UWAGA ****
 

- KURIER NIE MA OBOWIĄZKU WNOSZENIA PACZEK POD DRZWI! PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE SIĘ DO ODBIORU PRZESYŁKI Kurier może poprosić odbiorcę, by ten wyszedł po przesyłkę na zewnątrz. Jeśli odbiorca odmówi wyjścia po paczkę, kurier ma prawo uznać to jako „odmowę przyjęcia” oraz wstrzymać doręczenie. Doręczenie w miejscu umówionym. Kurier ma prawo pozostawić przesyłkę w miejscu uzgodnionym z odbiorcą. Nie jest zobowiązany do pobrania podpisu. W miejscu nazwiska odbiorcy kurier wpisze miejsce pozostawienia paczki np. „pod drzwiami”, a w miejscu podpisu – wpisuje swój skrót kurierski. 

- REKLAMACJE realizujemy poprzez wymianę uszkodzonych elementów na nowe, bez konieczności odsyłania przez Klienta wadliwych !
Przesyłki nawet uszkodzone należy odebrać od kuriera. Po odebraniu proszę je od razu otworzyć i sprawdzić elementy. Po rozpakowaniu proszę o zrobienie zdjęć uszkodzeń oraz dosłanie ich na nasz adres mailowy razem z numerami elementów, które podane są w instrukcji montażu dołączonej do opakowania.


 

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH wg. rozporządzenia RODO

Szanowni Państwo,

 

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych, pragniemy poinformować, że Bestseller Robert Filipowicz jestem administratorem danych osobowych i przetwarzam je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

 

Rozporządzenie Ogólne w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (w skrócie RODO), zacznie obowiązywać w Polsce już od 25 maja 2018 roku. W związku z powyższym pragniemy udzielić Państwu informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

 

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest przedsiębiorstwo Bestseller Robert Filipowicz  z siedzibą w Elblągu.
 2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są:
 • upoważnieni do przetwarzania danych osobowych pracownicy firmy Bestseller.;
 • podmioty zapewniające obsługę teleinformatyczną, organizacyjną i techniczną firmy Bestseller.;
 • instytucje upoważnione do przetwarzania danych osobowych na mocy obowiązującego prawa;

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej

 1. Kontakt z Administratorem Danych mogą Państwo nawiązać telefonicznie (pod numerem telefonu 668 725 737 , listownie (ul. kolejowa 18, 82-300 Elbląg ) lub w drodze korespondencji e-mail (robert@meble-bestseller.pl).
 2. Dane są przetwarzane w celach:
 • marketingowych w formie elektronicznej i papierowej.
 • niezbędnego i prawidłowego wykonania umowy/obsługi o charakterze handlowym, w tym podjęcia działań przed zawarciem umowy/przyjęciem zamówienia na żądanie osoby, której dane dotyczą;

/podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b),  i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych/;

 • wykonywania czynności zgodnie z udzielonymi przez Panią/Pana zgodami

/podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych/;

 • wykonywania czynności wymaganych obowiązującymi przepisami prawnymi i administracyjnymi;

/podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych/;

 • realizacji prawnie uzasadnionego interesu firmy Bestseller. J., a w szczególności;

- dochodzenia lub zabezpieczenia roszczeń;

- prowadzenia analiz jakości świadczonych usług/sprzedaży/produkcji;

/podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych/;

 1. Państwa dane zostały przez nas zebrane w drodze dobrowolnego ich przez Państwa podania. W ramach wykonywania umowy/obsługi o charakterze handlowym/usługowym/produkcyjnym lub ze źródeł publicznie dostępnych
 2. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 4. Przysługuje Państwu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 5. Bestseller Robert Filipowicz przetwarza Państwa dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska/ adresu/ adresu e-mail/  dane teleadresowe/ informacje na temat prowadzonej działalności gospodarczej. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji w odpowiedzi na tą wiadomość.
 6. Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.
 7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do wykonywania czynności, o których mowa w punkcie 3) niniejszej klauzuli informacyjnej;

 

 

Z poważaniem,

Bestseller Robert Filipowicz
kolejowa 18,

82-300 Elbląg

 

WZÓR REGULAMINU PRZYGOTOWANY JEST NA PODSTAWIE NASTĘPUJĄCYCH PRZEPISÓW PRAWA:

 • ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 101, poz. 926 ze zm.
 • ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta
 • rozporządzenie RODO (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

 

 Opisy nazwy produktów oraz zdjęcia przedstawione na stronie są własnością firmy "BESTSELLER" Robert Filipowicz. Zabrania się kopiowania zdjęć oraz opisów (w całości lub w części) bez zgody firmy. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu