












Data napisania recenzji: 05-09-2011
Szafa z prawdziwą gracją :) Szybka i konkretna obsługa, szafa bardzo ładnie sie prezentuje bardzo zgrabna . Duże półki i przestrzeń polecam ):
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.